U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

                          Welkom bij

Disclaimer / Spelregels

 

Al uw vragen over de site kunt u sturen aan

het bestuur HBS De Streekschutters

 

Naam Functie E-mail
     
Dick van Osch Voorzitter Voorzitter@destreekschutters.nl
Anneke Roukema
Secretariaat     Secretaris@destreekschutters.nl

Anneke Roukema

Robert Bollekamp

Ledenadministratie     Ledenadministratie@destreekschutters.nl 
Bestuur
Penningmeester(es) Penningmeester@destreekschutters.nl
Robert Bollekamp       Materieel    Materiaal@destreekschutters.nl
Roel Mesander
Algemeen bestuurslid  
Martin Neuvel Webmaster
 webmaster@destreekschutters.nl
     
     
Barzaken & clinics    
     
     
 Anneke Roukema  Clinics / Barzaken
 Clinics@destreekschutters.nl
     
Wedstrijden
   
     
Jasper Punt Wedstrijdsecretaris  Wedstrijdsecretaris@destreekschutters.nl